Головна » 2009 » Листопад » 23 » За «Пилу-6» та «Хостел -2» хтось із посадовців отримає по шапці
За «Пилу-6» та «Хостел -2» хтось із посадовців отримає по шапці
20:24

Службове розслідування визначить провину посадовців, які дозволили прокат в Україні стрічок «Пила-6» та «Хостел -2».

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Іван ВАСЮНИК в інтерв’ю ТВі, повідомили УНІАН у прес-службі телеканалу.

«Є факт конфлікту, є факт порушення, він встановлений адміністративним судом. Урядовий комітет зобов’язав відповідні державні органи - це Мінкульт та головну держслужбу - відповідно до процедури провести службове розслідування, і тільки службове розслідування може вказати на вину тих чи інших службових осіб», - пояснив І.ВАСЮНИК.

Він також висловив свою позицію щодо змісту вказаних фільмів. «Надміру представлено глядачу брутальне людиноненависництво. Цього не можна показувати людям», - сказав віце-прем’єр, коментуючи причини службового розслідування стосовно посадовців державної служби кінематографії, які дозволили прокат зазначених стрічок.

Відносно безперешкодного виходу до прокату в Україні п’яти попередніх фільмів «Пили» та одного «Хостела» І.ВАСЮНИК звернув увагу на те, що впродовж останніх років Нацкомісія з питань захисту суспільної моралі фактично не діяла, і лише починаючи з минулого року комісія почала налагоджувати свою роботу і приймати рішення.

Водночас голова Нацсоюзу кінематографістів України Сергій ТРИМБАЧ вбачає у позиції І.ВАСЮНИКА бажання зняти з посади голову Держслужби кінематографії Ганну ЧМІЛЬ, зазначили у прес-службі. Зокрема, за його словами, «кіностудії дерибаняться, скоро вже до останньої. От вона (Г.ЧМІЛЬ) не дозволяє... Вона стоїть на сторожі державних, громадських інтересів, а не приватних, оце й не подобається».

 


постiйна адреса статтi:
http://culture.unian.net/ukr/detail/187977
Категорія: Життя-буття | Переглядів: 767 | Додав: varvara-bratstv | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: